Ako sa uzdraviť keď už nič nepomáha 📖 (Noxi)

 Toto je jedinečná kniha.

❗ Posúvam sem túto knihu lebo viem, že nie som jediná, kto si niečo takéto potrebuje prečítať.😍
Možno ste sa vo svojom živote dostali (bohužiaľ) do bodu, kedy prišla rezignácia. Lekárska liečba stagnuje alebo už neprináša žiadne zlepšenie, holistické spôsoby liečby ste vyskúšali doteraz azda všetky a stále nepociťujete úľavu so zdravím, prípade akoby sa ochorenie časom zhoršovalo.
Autorka Amy B. Scher priniesla úžasnú knihu s názvom "Ako sa uzdraviť, keď už nič nepomáha" a u nás ju má vydavateľstvo Noxi. 

Moja dlhá cesta...

Samozrejme, že je pocit bezmocnosti aj rezignácie pri dlhotrvajúcich ochoreniach úplne normálny. A ja to chápem možno viac, než niektorí iní. 
Vyskúšala som v snahe cítiť sa lepšie so zdravím kedysi homeopatiu. Viedla ma niekoľko mesiacov certifikovaná homeopatka, ktorá bola skvelá. Spoločne sme prebrali mnohé zážitky od detstva, cez dospievanie a pubertu, až po súčasný život a posledné skúsenosti. Liečba však nemala žiaden dopad na moje zdravie a ja som sa rozhodla tento spôsob liečby spontánne ukončiť. 🍀
Neskôr som sa dozvedela o rodinných konšteláciách a bola som tomu otvorená, pretože - určite to poznáte podľa seba - idem do toho lebo už niet čo stratiť. Absolvovala som dve vynikajúce sedenia s úžasnou lektorkou. Mala bohaté skúsenosti a už predtým sme sa poznali, čiže som v jej prácu mala dôveru. Vedela čo robí, nesklamala ma a ja som šťastná, že som to skúsila. Pri spomienkach na tieto sedenia mám ešte aj teraz "husiu kožu" 💖 Avšak, ani rodinné konštelácie nepriniesli žiadanú úľavu so zdravím. 
Na druhej strane, bola obohatená iná oblasť môjho života takže nemôžem ľutovať a pokiaľ by niekto chcel kontakt na túto dámu, veľmi rada ho poskytnem 📧
Ideme ale ďalej...
Akupunktúra a čínska medicína sú ďalšou kapitolou. 💛 Venoval sa mi certifikovaný a skúsený terapeut, ktorý dlhý čas svojho života žil priamo v Číne. Každé sedenie s ním, každá akupunktúra či masáž boli neuveriteľným balzamom na dušu a aj pre telo. Myseľ si oddýchla, ja som vyskúšala nový jedálniček, telo sa cítilo vitálnejšie - ale, zdravotný problém pre ktorý som začala s týmto typom liečby, nepominul. Pokiaľ chcete skúsiť tento smer a neviete na koho sa obrátiť, viem vám poskytnúť kontakt na tohto pána 📧 
Ďalšia terapeutka pracujúca s energiami priniesla pokoj, viaceré oblasti môjho života sa zlepšili a ja som sa cítila celkovo lepšie. Plná energie a radosti 🌞 Zdravie ale zostalo rovnaké. Kto by chcel, aj na ňu viem dať kontakt. 📧
Došla som na pomyselný koniec. Čo ďalej? 

kniha

Iný pohľad vďaka tejto knihe

Mohli sa snažiť, koľko chceli. 
Pravdou je, že najprv musíte pochopiť svoje telo a svoju bytosť. 
Možno táto kniha niekomu pomôže viac, ako sedenia a hľadanie zdravia cez niekoho iného. Každý z nás je jedinečný, a tak aj spôsob uzdravenia je individuálny.
Veľa techník liečby tela i duše vyžaduje prítomnosť lektora, liečiteľa alebo už je na vás, ako si túto osobu nazvete. To nám dáva, z môjho pohľadu, rovnaké pocity ako ísť k lekárom - že niekto iný vyrieši zdravotný problém a všetko bude oukej. Lenže, to je ako dávať náplasť na ranu, keď infekcia je už medzičasom v celom tele. Alebo inak, zbytočne sa vám ostatní budú snažiť pomôcť, keď vaše vnútro nie je úplne v poriadku. 
A to je podstatou tejto knihy. Keď nič nepomohlo, nikde sme nenašli pomoc, je čas obrátiť sa na seba. Začať sa liečiť.

Komplexná samoliečba a cenné návody

Je možné, že ste podobné knihy už čítali. Ja tiež. Väčšina ale akoby človeka nakopla, priniesla základné informácie o samoliečbe, ale nič viac. 
Chýbali mi doteraz informácie, ako napríklad čomu sa venovať, ako postupovať a aké metódy vlastne použiť.
Tu ich nájdete. Všetko. Detailné informácie a praktické postupy.
Viac ako 300 strán obsahuje praktické postupy samoliečby, návody a nechýba príbeh autorky, ktorá si tiež prešla zúfalstvom. Naučíte sa ako začať, čo robiť, pochopíte ako vaše telo funguje. 
Naučíte sa reagovať na to, čo vám chce telo povedať. Nájdete tu súvis s dutinami a tráviacimi ťažkosťami, vysvetlenú bolesť hlavy, pozriete sa hlbšie na problémy s obličkami.

noxi

Vytrvajte na tejto ceste

Na záver azda len usmernenie - začať môžete kedykoľvek, dôležité je vytrvať. Ide o holistickú liečbu, ktorú keď sa raz naučíte, môže si zlepšiť celý život. 
zdravie
❗❗❗❗ NIKDY neukončite lekárom vedenú liečbu. Ale môžete pre seba robiť denne niečo navyše, pomalými krokmi aj takto podporiť proces liečby a uzdravenia bezpečnými metódami z tejto knihy. Sú tu informácie, aké som doteraz inde nevidela. Možno aj pre vás budú úplne nové.
✔ Ja osobne píšem do knihy vlastné poznámky, k niektorým kapitolám sa pravidelne vraciam, mám v nej vlastné záložky a farebne vyznačené strany pre lepšiu orientáciu 👍

Držím každému na ceste uzdravenia palce 😊
Lebo, vôbec to nie je nemožné. 🌝
Knihu nájdete priamo vo vydavateľstve Noxi 💗

Komentáre

Obľúbené príspevky